اعلام نامزدهای انجمن نویسندگان آمریکا | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

اعلام نامزدهای انجمن نویسندگان آمریکا

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

فیلم‌نت نیوز؛ تا اینجای کار فاتحان اصلی فصل جوایز  مشخص شده است. فیلم‌هایی مثل منچستر کنار دریا و مهتاب و لالا لند که هفته‌ای نبود که نامشان در خبرگزاری‌های مختلف مطرح نشود و جایزه‌ای به لیست افتخارهایشان نیفزایند. این‌ها عناوینی هستند که به احتمال زیاد طی هفته‌های آینده خبر نامزدی‌شان در اسکار را هم خواهیم شنید. اما یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین جوایز آخر سال، جایزه‌ی انجمن نویسندگان آمریکاست که به تازگی نامزدهایش را اعلام کرده است، و هر سه‌ی این فیلم‌ها در بین نامزدهای بهترین فیلمنامه‌ی غیر اقتباسی حضور دارند. علاوه بر این سه فیلم، جف نیکولز برای نگارش فیلمنامه‌ی  عشق ورزیدن (Loving) و تیلور شریدان (نویسنده‌یسیکاریو) هم برای فیلمنامه‌ی اگر سنگ از آسمان ببارد (Hell or High Water) در بخش فیلمنامه‌ی غیر اقتباسی نامزد شده‌اند.

اما غافلگیری اصلی در بخش نامزدهای بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی رقم خورده است. جایی که در کنار انتخاب‌های قابل پیشبینی و واضحی مثل رسیدن (Arrival) و حصارها (Fences)، نام ددپول هم به عنوان یکی از نامزدهای بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی به چشم می‌خورد. اتفاقی که انگار باید به آن عادت کنیم. چرا که سال گذشته هم فیلم محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy) در بین نامزدهای بهترین فیلمنامه‌ی غیر اقتباسی انجمن نویسندگان آمریکا قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد هیئت انتخاب این انجمن، علاقه‌ی خاصی به فیلم‌های ابرقهرمانی دارند که با خود ژانر شوخی می‌کنند و خودشان را زیاد جدی نمی‌گیرند. اما با همه‌ی اینها، انتخاب ددپول لزوماً به این معنی نیست که ما باید منتظر نامزدی اسکار این فیلم هم باشیم. قواعد انجمن نویسندگان آمریکا با آکادمی اسکار متفاوت است،‌ و با اینکه ما اینجا فیلم‌هایی مثل حصارها و مهتاب را در بخش غیر اقتباسی می‌بینیم، اعضای آکادمی آن‌ها را در بخش فیلمنامه‌های اقتباسی قرار خواهد داد، و بدین ترتیب کار فیلم‌هایی مثل ددپول سخت خواهد شد.

اما در بخش بهترین فیلمنامه‌ی فیلم‌های مستند فیلم‌های نویسنده: داستان جی. تی لی‌روی(Author: The JT LeRoy Story)  و فرمان و کنترل (Command and Control) به رقابت می‌پردازند.

برندگان این دوره از جایزه‌ی انجمن نویسندگان آمریکا یکشنبه، 19ام فوریه (اول اسفند) اعلام خواهند شد.

منبع: slashfilm

(9)

The post اعلام نامزدهای انجمن نویسندگان آمریکا appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.