«باهمستان» در روزهای پایانی این هفته | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

«باهمستان» در روزهای پایانی این هفته

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی جام جم، برنامه «باهمستان» امشب چهارشنبه 22 دی در بخش ایرانگردی میزبان محمد پیری، ایرانگرد و تهرانشناس است و در ارتباط با محله‌های تهران و دلایل نام‌گذاری هر محله صحبت خواهد کرد.

در بخش من یک ایرانیم، قدرت‌الله سلیمانی استاد کاشی‌کاری مهمان برنامه خواهد بود و در این بخش با هومن ستوده مجری برنامه در مورد هنر کاشی‌کاری ایران به گفت‌و‌گو میپردازند.

این برنامه در روز پنج شنبه 23 دی میزبان سید عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در بخش هنرهای تجسمی با اجرای علیرضا سعیدی خواهد بود و به معرفی فعالیت‌های موسسه می‌پردازد.

در بخش پویش‌های مردمی نیز حسن محمدی موسس و مدیر عامل مجموعه فروشگاه‌های عرضه‌کننده محصولات سالم و ارگانیک مهمان برنامه است و با تینا میرکریمی کارشناس مجری برنامه در زمینه چگونگی ترویج عذاهای سالم و ارگانیک گفت‌وگو خواهد کرد.

برنامه باهمستان همچنین در روز جمعه 24 دی ماه در دو بخش رسانه و سینما میزبان هادی سعیدی کیاسری مدیر عامل بنیاد بیدل دهلوی و حسین جمشیدی گوهری انیماتور و طراح تیتراژ فیلم‌های نفس، ایستاده در غبار و …. خواهد بود.

در بخش رسانه هادی سعیدی کیاسری مدیر عامل بنیاد بیدل دهلوی در مورد اهداف بنیاد با رضا منتظری مقدم کارشناس مجری برنامه گفت‌وگو خواهد کرد و در بخش سینما نیز حسین جمشیدی گوهری انیماتور و طراح تیتراژ فیلم‌های نفس، ایستاده در غبار و ….با حضور در برنامه با محمدرضا مقدسیان کارشناس مجری بحش سینما به گفت‌وگو می‌نشیند.

برنامه باهمستان از چهارشنبه تا جمعه به تهیه‌کنندگی الهه بهبودی و اجرای هومن ستوده و شنبه و یکشنبه هر هفته به تهیه‌کنندگی قاسم اورنگی از ساعت 22:35 به وقت تهران از شبکه جهانی جام جم پخش می‌شود.

(1)

The post «باهمستان» در روزهای پایانی این هفته appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.