دانلود بازی Alpha Prime اکتشاف در معادن غیر زمینی برای PC | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

دانلود بازی Alpha Prime اکتشاف در معادن غیر زمینی برای PC

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

دانلود بازی Alpha Prime برای PC

دانلود بازی Alpha Prime برای کامپیوتر کم حجم

Alpha Prime بازی جدیدی در سبک اکشن می باشد که در سال ۲۰۰۷ توسط Black Element ساخته و برای کامپیوتر عرضه شده است. مکانی در اعماق فضا، معدنی استعماری در سیارات فرازمینی با نام Alpha Prime احداث گردیده است. اما در جریان این پروژه اتفاق وحشتناکی روی می دهد، به استخراج کنندگان و اعضای تیم اعزامی هشدار داده شده بود که ماده ای که در حال استخراج آن هستند بسیار خطرناک است. اما طمع و فریب دست پیدا کردن به ثروتی غیر قابل تصور، به قدری قوی بود که این پروژه بدون توجه به تبعات آن کار خود را آغاز کرد.

تصاویری از محیط بازی :

در اعماق فضا یک پایگاه استخراج منابع در ظاهر خالی از سکنه وجود دارد، جایی که چیزی باعث خرابی شدیدی شده است. منبعی که از این معادن استخراج می شود hubbardium نام دارد. به معدنچیان از پیش اطلاع داده شده است که هابردیومی که آن ها استخراج می کنند، عنصر بسیار خطرناکی است. اما بعضی از معدنچیان می دانستند با فروش هابردیوم می توانند پول بسیار زیادی به جیب بزنند و این اندیشه اغواگر بسیار آن ها را وسوسه می کرد. حال مشکلی پیش آمده است و اتفاقی برای آن ها افتاده است و این شما هستید که باید آن ها را نجات دهید و با خطری ناشناخته رو به رو شوید.

در این بازی می توانید با سلاح های متفاوت و ابزار بسیاری تا دندان مسلح شوید و ربات هایی را کنترل کنید. همچنین می توانید دوربین های نظارتی و امنیتی را هک کنید و از آن ها به نفع خود بهره ببرید. هدف شما در این بازی ساده است. شما باید داخل شوید، دشمنان را بکشید و خارج شوید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Supported OS: Windows® ۲۰۰۰/XP/Vista
Processor: 2.0 GHz Processor
Memory: 512 MB RAM
Graphics: DirectX Compatible 128 MB Graphics Card
DirectX Version: DirectX® ۹.۰c
Sound: DirectX compatible Sound Card
Hard Drive: 3 GB Hard Drive Space
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.