دانلود نرم افزار Bentley AutoPIPE CONNECT Edition 11.01.00.17/Vessel 40.03.00.08/Nozzle 8.11.08.23 | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

دانلود نرم افزار Bentley AutoPIPE CONNECT Edition 11.01.00.17/Vessel 40.03.00.08/Nozzle 8.11.08.23

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

نرم افزار Bentley AutoPIPE CONNECT یکی از برترین نرم افزارهای مهندسی صنعتی و مخصوص لوله کشی، آنالیز لوله کشی، بررسی تنش لوله و تنش اصطکاک است که در سال های اخیر بدون شک جزو برتین های بازار نرم افزار بوده است. این نرم افزار به شما امکان می دهد تا میزان گذر سیال یا گاز، آنالیز گرمایشی سیال یا گاز، نحوه طراحی لوله ها، نحوه چینش نازل ها و در نهایت آنالیز تمامی این موارد در موقعیت های استاتیک و داینامیک را بررسی کنید. علاوه بر بیش از 30 نوع کد مختلف، این نرم افزار با ASME, JSME, British Standard, European, API, NEMA, ANSI, ASCE, AISC, UBC, GOST و WRC سازگاری کامل دارد و می تواند تمام استاندارد های مربوط به آنها را رعایت کند. همچنین این نرم افزار در نسخه جدید خود از ASME B31J نیز پشتیبانی می کند که به مهندسین اجازه می دهد تا تاثیر باد را در نحوه چینش لوله ها و جریان ها در نظر بگیرند. این قابلیت جدید به بهبود وضعیت شبیه سازی طراحی کمک بسزایی می کند و به شما اجازه می دهد تا نهایت دقت را در طراحی خود به کار ببرید.

سایر توضیحات: شرکت بزرگ Bentley سالهاست که سعی دارد تا با ارائه نرم افزار های شبیه ساز به شرکت های پیمانکار کمک کند تا نهایت دقت و سرعت عمل را در طراحی های صنعتی خود به کار ببرند تا سازه های خود را با بهترین کیفیت بسازند. این شرکت همچنین سعی دارد تا مفهوم همکاری گروه نرم افزاری را نیز رعایت کند. از این رو با ارائه نرم افزار های مختلف در حوزه های نزدیک به یکدیگر به کاربران امکان می دهد تا هر بخش را با کیفیت بالایی طراحی کنند و شبیه سازی خود را به نرم افزار بعدی منتقل کنند و در نهایت یک خروجی با کیفیت صنعتی تهیه کنند. مجموعه نرم افزار های AutoPIPE CONNECT Edition/Vessel/Nozzle نیز می توانند یک گروه را تشکیل دهند و هر کدام به بهبود وضعیت طراحی کمک بسزایی کنند.

دانلود Bentley AutoPIPE جدید

ویژگی های اصلی نرم افزار:

Bentley AutoPIPE CONNECT Edition/Vessel/Nozzle
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.