در «آباجان» معتمد‌‌آریایی را می‌بینیم که تا‌به حال ندیده‌ایم | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

در «آباجان» معتمد‌‌آریایی را می‌بینیم که تا‌به حال ندیده‌ایم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛  در بخشی از برنامه‌ی «سینما معیار» هاتف علیمردانی کارگردان فیلم هفت‌ماهگی که یک هفته از شروع اکران آن گذشته است؛ درباره‌ی آخرین ساخته‌اش آباجان که در بخش مسابقه‌ی سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر نمایش داده خواهد شد:« فیلم جدیدم آباجان بهترین فیلم من است و توصیه می‌کنم مردم حتما در جشنواره فجر آن را ببینند، این فیلم در دهه 60 روایت می‌شود و کاملا متفاوت با فضای قبلی فیلم‌های من است. سعی کردم بی‌طرفانه وقایع آن روزها را تعریف کنم و نقشی از فاطمه معتمدآریا را در این فیلم می‌بینیم که شاید تا به حال ندیده باشیم.»

علیمردانی با اشاره به این موضوع که  تمام فیلم‌هایم مسئله ممیزی داشته‌اند، توضیح داد:« الان به تعامل خوبی با وزارت فرهنگ رسیدیم و عقلانیت خوبی در آنجا نفس می‌کشد که می‌تواند با فیلمساز تعامل کند و این تعامل باعث می‌شود که از افراط‌‌ها و تفریط‌ها جلوگیری کنیم و با هم حرف بزنیم. در مورد آباجان هم نکاتی بود هرچند فیلم انتخاب شده بود. این اثر جلوه‌های ویژه سنگینی ندارد و فیلم تمام نشده بود و بچه‌ها آن را نیمه‌کاره به جشنواره تحویل داده بودند و این باعث شده بود هیات انتخاب بخواهد باقی فیلم را ببیند. در بقیه موارد هم یکسری دیالوگ‌ها و حساسیت‌ها درباره حرف‌ها و صداها بود که با تعامل یا حذف شدند و یا قبول کردند.»

آباجان آخرین ساخته‌ی هاتف علیمردانی با بازی فاطمه معتمدآریا، حمیدرضا آذرنگ، شبنم مقدمی، سعید آقاخانی، فریبا متخصص، محمدرضا غفاری با  قصه‌ای در دهه‌ی۶٠ می‌گذرد فضایی متفاوت نسبت به سایر فیلم‌های علیمردانی دارد.

(4)

The post در «آباجان» معتمد‌‌آریایی را می‌بینیم که تا‌به حال ندیده‌ایم appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.