دیگر سراغ بازسازی نمی‌روم | دانلود فیلم با لینک مستقیم




...

دیگر سراغ بازسازی نمی‌روم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم‌نت نیور: جی. جی آبرامز را همه با سریال لاست می‌شناسیم. مجموعه‌ی پر رمز و راز و پیچیده‌ای که داستان‌هایش تا مدت‌ها نقل محافل بود و همه برای دیدن قسمت‌های جدیدش لحظه شماری می‌کردند. سریالی که سکوی پرتاب استعداد جدیدی در صنعت سرگرمی آمریکا به حساب می‌آمد. آبرامز بعد از آن سریال، با ساخت دنباله‌ی یکی از معروف‌ترین مجموعه فیلم‌های اکشن یعنی مأموریت: غیرممکن 3 (Mission: Impossible III) اولین کارگردانی‌اش در سینما را تجربه کرد و بعد از آن فیلمی ساخت که ادای دینی بود به آثار دهه‌ی 80 استیون اسپیلبرگ با نام سوپر 8.  تقریباً همان زمان بود که برای بازسازی یکی از محبوب‌ترین آثار داستانی انتخاب شد: سفر ستاره‌ای(Star Trek) که ابتدا با مجموعه‌ای تلویزیونی به شهرت رسید و خیلی سریع طرفداران پرو پا قرصی پیدا کرد. این بازسازی به قدری موفق از آب در آمد که برای احیای یک مجموعه‌ی شدیداً محبوب دیگر هم سراغ آبرامز آمدند: جنگ‌های ستاره‌ای(Star Wars). اپیزود هفتمی که آبرامز از این مجموعه‌ی پرطرفدار ساخت نیرو برمی‌خیزد(The Force Awakens) نام گرفت و رکوردهای فروش را جا به جا کرد.

اما به نظر می‌رسد آبرامز از بازسازی دنباله‌های موفق خسته شده است و می‌خواهد عرصه‌های جدیدتری را تجربه کند. او در گفت و گویی  در شب 74 امین مراسم گلدن گلوب گفت: « ببینید من به شدت احساس خوش‌شانسی می‌کنم که در پروژه‌هایی حضور داشته‌ام که از بچگی عاشقشان بودم. در واقع حتی وست ورلد هم که امشب به خاطر آن اینجا آمده‌ایم جزو همین پروژه‌هاست. ولی حس می‌کنم دیگر علاقه‌ای به این کار ندارم. به نظرم به اندازه‌ی کافی روی این پروژه‌ها کار کرده‌ام و حالا دوست دارم سراغ ایده‌های ارجینال و جدید بروم. ایده‌هایی که شاید بعدها کسان دیگری سراغ بازسازی‌شان بروند.»

سریال وست ورلد که با تهیه کنندگی مشترک آبرامز و جاناتان نولان ساخته شده است، بر اساس فیلمی است با همین نام که در سال 1973 اکران شد. این سریال در گلدن گلوب امسال نامزد سه جایزه‌ی بهترین سریال درام و بهترین بازیگر زن نقش اول و مکمل شده بود.

منبع: deadline

(7)

The post دیگر سراغ بازسازی نمی‌روم appeared first on .




...

ارسال نظر





Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.