رونمایی از انیمیشن «فیلشاه» به جشنواره جهانی فیلم فجر موکول شد | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

رونمایی از انیمیشن «فیلشاه» به جشنواره جهانی فیلم فجر موکول شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش فیلم‌نت نیوز، عوامل انیمیشن سینمایی فیلشاه که فرم حضور در سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر را پر کرده بودند، به منظور تولید باکیفیت این محصول از شرکت در این دوره از جشنواره انصراف دادند.

علی‌رغم تلاش تیم سازنده انیمیشن سینمایی فیلشاه برای ثبت رکوردی جدید در تولید یک انیمیشن ایرانی در مدتی کمتر از 1 سال، به علت آنکه تولید این اثر در مهلت مقرر جشنواره فیلم فجر به اتمام نرسید، لذا نسخه‌ای از این انیمیشن به دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر ارسال نشد.

عوامل فیلشاه در نظر دارند در مدتی مشابه مدت تولید انیمیشن شاهزاده روم، تولید فیلشاه را به سرانجام برسانند و بدین صورت نخستین نمایش این فیلم احتمالا در جشنواره جهانی فیلم فجر خواهد بود.

امروز از نخستین تیزر معرفی این انیمیشن رونمایی به عمل آمد.

فیلشاه انیمیشنی پرکاراکتر با حضور بیش از 120 کاراکتر است. در تولید این اثر 90 دقیقه‌ای، تیمی 150 نفره مشارکت دارند. موسیقی ارکسترال، فیلمنامه‌ای پرکشش برای مخاطبان کودک و نوجوان و  پیشرفت در زمینه نور و رنگ از جمله نقاط قوت این انیمیشن محسوب می‌شوند.

انیمیشن سینمایی فیلشاه به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه‌کنندگی حامد جعفری، محصول جدید گروه «هنر پویا» است که با سرمایه‌گذاری گروه «هنر پویا» به عنوان یک کمپانی کاملا خصوصی، بنیاد سینمایی فارابی و موسسه تصویر شهر در حال تولید است.

گروه «هنرپویا» با شعار «فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید» در بخش خصوصی تشکیل شده و تاکنون انیمیشن شاهزاده روم را در سینماها عرضه کرده که توانست عنوان سومین فیلم پرمخاطب سال ۹۴ را از آن خود سازد.

(0)

The post رونمایی از انیمیشن «فیلشاه» به جشنواره جهانی فیلم فجر موکول شد appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.