ساز جشنواره‌‌ی فیلم فجر با «ناکوک» کوک می‌شود | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

ساز جشنواره‌‌ی فیلم فجر با «ناکوک» کوک می‌شود

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی پروژه؛ناکوک یک درام اجتماعی و نخستین اثر امیر پورکیان در مقام کارگردان است که با قصه‌ای متفاوت نوع خاصی از مشکلات خانوادگی را مد نظر قرار داده است.
در خلاصه داستانناکوک آمده است: آرش نوجوانی که به تازگی از بند مواد مخدر رها شده و با مادرش زندگی می‌کند، در کافه‌ای با دوستش که از برادر به او نزدیک‌تر است، مشغول کار است. پدر آرش که مدت‌ها قبل از ایران متواری شده و در فضای مجازی با فرزندش ارتباط گرفته، قرار است به ایران بازگردد، اما مسئله‌ای جدید و فضای ملتهبی در راه است.
شقایق فراهانی، سعید شریف، سام حسامی و مهسا علافر بازیگران «ناکوک» هستند.
عواملناکوک عبارتند از: کارگردان: امیر پورکیان، نویسنده: علی اصغری، تهیه‌کننده: خانه فیلم پروان و امیر عابدی، فیلمبردار: مرتضی قیدی، طراح صحنه: آبتین برقی، صدابردار: محمد شاهوردی، صداگذار: حسن ابوالصدق، طراح چهره‌پردازی: الهام اطیابی، تدوین: حامد حسینی، مدیر تولید: ایرج رحمانی، موسیقی: شهریار حدادی، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا و مشاور تبلیغات: سپیده هاشمی.
امیر پورکیان که پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم‌هایگاهی (١٣٩۴)، خنده‌های آتوسا (١٣٩٣) و دریا و ماهی پرنده (١٣٩٣) را در کارنامه خود دارد، فیلم زار به کارگردانی نیما فراهی که در ژانر وحشت ساخته شده را نیز به سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر ارائه کرده است.

(1)

The post ساز جشنواره‌‌ی فیلم فجر با «ناکوک» کوک می‌شود appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.