سردر سینماهای نمایش‌دهنده «سلام بمبئی» مخدوش شد! | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

سردر سینماهای نمایش‌دهنده «سلام بمبئی» مخدوش شد!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت پخش فیلمیران، در متن این یادداشت آمده است:

«فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی از تاریخ دهم آذر ماه با دریافت پروانه نمایش، اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرد و توانست از فروش خوب و قابل توجهی در این مدت برخوردار شود.

در چند روز اخیر گزارش‌هایی مبنی بر پاشیدن رنگ بر روی سر در چند سینمای نمایش‌دهنده «سلام بمبئی» به فیلمیران اعلام شد، ظاهرا افرادی سعی در مخدوش کردن سردر سینماها را داشتند.

در این راستا روابط عمومی فیلمیران اعلام می‌کند فیلم «سلام بمبئی» به صورت کاملا قانونی و پس از طی مراحل لازم اکران خود را آغاز کرده است و فروش بسیار خوب فیلم نشان‌دهنده آن است که توانسته مخاطب خودش را پیدا کند و اینگونه رفتارهای نامناسب از سوی هر شخصی که سعی در نشان دادن اعتراض و یا جلوگیری از ادامه نمایش فیلم را داشته باشند به هر دلیلی ناپسند است.

کما اینکه هر فیلمی به ذائقه و طبع طیف خاصی تهیه می‌شود و بدیهی است که همه فیلم‌ها به مذاق ما خوش نیاید. بنابراین اگر بنا باشد با اکران هر فیلم معترضینش به خود اجازه دهند اینگونه نارضایتی خود را بروز دهند که دیگر نباید فیلمی ساخته شود و نه  فیلمی به اکران درآید.

فروش خوب فیلم‌هایی مثل «سلام بمبئی» سبب رونق بخشیدن و جان دادن به سینمای ایران است و چنانچه اشخاصی که بدین شکل رفتارهای نابه هنجار از خود نشان می‌دهند گمان می‌کنند می‌توانند باعث شوند که سینمای ایران از رونق بیفتد و یا حتی ذره‌ای در فروش فیلم‌ها تاثیرگذار باشند قطعا اشتباه بزرگی می‌کنند.

هر گونه اعتراضی جایگاه خودش را دارد که طبعا می‌توان از آن مسیر پیگیری کرد.»

(5)

The post سردر سینماهای نمایش‌دهنده «سلام بمبئی» مخدوش شد! appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.