شاگرد مکتب چاپلین | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

شاگرد مکتب چاپلین

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛«نصرت‌الله وحدت» نوجوان عاشق تئاتری بود که همراه با رفیقش رضا ارحام صدر در تست نمایش حاکم یک‌روزه، کار ناصر فرهمند و بعد در اجرای آن درخشیدند.از آن روز تا امروز که وحدت پس از حدود چهل سال غیبت، دوباره مقابل یک دوربین یعنی دوربین برنامه سی‌و‌پنج قرار گرفته، مسیری طی شد که به قول فریدون جیرانی، امروز کسی نمی‌تواند تاریخ تئاتر و سینمای ایران را بدون اسم وحدت ورق بزند.

پس از چهار دهه بازیگری و نویسندگی، وحدت در آستانه 90سالگی‌اش درباره بسیاری از همکارانش صحبت می‌کند و از تأثیرات سینمای ایتالیا، تأثیر دوبلورها بر موفقیت کمدین‌ها قبل از انقلاب،شخصیت‌هایی که خلق کرده (مثل «صفرعلی» در فیلم خورشید می‌درخشدکه حضور سینمایی‌ش تثبیت شد)  و ارادت تاثیرپذیری‌اش از  چاپلین در فیلم‌هایی مثل فرار از بهشت، حرف‌هایی شنیدنی دارد.

او کمدی را بعد از انقلاب نیز دنبال کرده و فیلم «اجاره‌نشین‌ها» و بازی‌های اکبر عبدی و پرویز پرستویی را می‌ستاید. صحبت‌های «نصرت‌الله وحدت» که خودش می‌گوید جلوی دوربین بازی و در تئاتر زندگی می‌کرد، تصویری جالب از تئاتر و سینمای کمدی دهه‌های 20 تا 50 شمسی به دست می‌دهد.این گفت‌وگوی جذاب را  امشب (22 دی) در برنامه‌ی اینترنتی «سی‌و‌پنج» در سامانه‌ی فیلم‌نت ببینید.

(0)

The post شاگرد مکتب چاپلین appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.