«لالا لند» بهترین فیلم اسکار استرالیایی شد | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

«لالا لند» بهترین فیلم اسکار استرالیایی شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 فیلم‌نت نیوز؛ آکادمی هنرهای سینمایی و تلویزیونی استرالیا که به اسکار استرالیایی هم معروف است، شب گذشته طی مراسمی برگزیدگان بخش جهانی‌اش را اعلام کرد و طی آن لالا لند توانست جایزه‌ی بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن (اما استون) را دریافت کند تا فیلم جدید دمین شزل افتخار دیگری به لیست بلندبالای موفقیت‌هایش اضافه کند. رقبای لالا لند در بخش بهترین فیلم آثاری چون منچستر کنار دریا (Manchester by the Sea)، ستیغ اره‌ای (Hacksaw Ridge) و رسیدن (Arrival) بودند. رقبای اما استون هم در بخش بهترین بازیگر زن، ایمی آدامز (رسیدن)، ایزابلا هوپر (او/Elle)، روث نیگا (عشق ورزیدن/Loving) و ناتالی پورتمن (جکی/JACKIE) بودند.

منچستر کنار دریا و شیر (Lion) هر کدام با کسب دو جایزه، از فیلم‌های موفق شب گذشته بودند. منچستر کنار دریا جایزه‌ی بهترین فیلمنامه برای کنت لونرگان و جایزه‌ی بهترین بازیگر مرد اصلی برای کیسی افلک را دریافت کرد و شیر بهترین بازیگر مکمل مرد (دِو پاتل) و زن (نیکول کیدمن) رادریافت کرد.

اما فیلم ستیغ اره‌ای که در مراسم فیلم‌های استرالیایی این آکادمی (که ماه گذشته برگزار شد) تمام جوایز را درو کرده بود، این بار موفق به کسب جایزه‌ی بهترین کارگردانی برای مل گیبسون شد تا دست خالی از بخش جهانی این جوایز بیرون نرود. مل گیبسون برای دریافت این جایزه باید با دنیس ویله‌نو (رسیدن)، دمین شزل، گرث دیویس (شیر) و کنت لونرگان (منچستر کنار دریا) رقابت می‌کرد.

این مراسم که هر ساله برای بزرگداشت فیلم‌ها صرف نظر از کشور محل ساختشان جوایزی را اهدا می‌کند، در سالن Avalon Hollywood لس آنجلس برگزار شد و افرادی چون مل گیبسون، نیکول کیدمن، دِو پاتل، لوک همسورث؛ کنت لونرگان، هاروی وینشتاین، ساشا بارون کوهن و جول اجرتون در آن حضور داشتند. دنیل مک فرسون، بازیگر استرالیایی اجرای این مراسم را بر عهده داشت و جوایز را افرادی چون آیلا فیشر، روبی روز، جولین مک‌ماهون، آلن دیل، رادا میچل، دیمون هریمن، لوک بریسی و سایمون بیکر به برگزیدگان اهدا کردند.

منبع: variety

 

 

(2)

The post «لالا لند» بهترین فیلم اسکار استرالیایی شد appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.