«لا‌‌لا لند» بهترین فیلم و «اما استون» بهترین بازیگر زن جشنواره «کاپری» | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

«لا‌‌لا لند» بهترین فیلم و «اما استون» بهترین بازیگر زن جشنواره «کاپری»

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم‌نت نیوز: لا‌لا لند فیلم موزیکال عاشقانه‌ی دمین شزل در بیست و یکمین دوره‌ی جشنواره‌ی ایتالیایی «کاپری» (Capri) به عنوان بهترین فیلم امسال معرفی شد. برگزیدگان این دوره، دوشنبه شب توسط پاسکال ویچه‌دومینی،موسس و بنیان‌گذار این جشنواره  اعلام شدند و ‌لا‌لا‌لند با بازی اما استون و رایان گاسلینگ توانست بیشترین جوایز را از آن خود کند و در مجموع با دریافت شش جایزه، برنده‌ی اصلی این دوره از جشنواره باشد.  لا‌لا‌لند  علاوه بر بهترین فیلم، در رشته‌ی بهترین بازیگر زن برای اما استون،‌ بهترین تیم بازیگری، بهترین فیلمبرداری، بهترین موسیقی متن و بهترین آهنگ هم برگزیده شد.

فیلم‌های شیر (Lion) و ستیغ اره‌ای (Hacksaw Ridge) هم در این جشنواره در 5 رشته برگزیده شدند. شیر در بخش‌هایی چون بهترین فیلم بشردوستانه‌ی سال، بهترین بازیگر مکمل مرد برای دِو پتل، بهترین بازیگر مکمل زن برای نیکول کیدمن، بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی برای سارو بریرلی و لوک دیویس برگزیده شد و درنهایت هم جایزه‌ی ویژه‌ی صلح جشنواره‌ی کاپری به «سیا» خواننده‌ی استرالیایی به خاطر آهنگ«هرگز تسلیم نشو»  -که در فیلم استفاده شده است- رسید.

  فیلم ستیغ اره‌ای مل گیبسون هم جایزه‌های بهترین درام، بهترین کارگردانی، بهترین تدوین،‌ بهترین تهیه‌کنندگی و بهترین بازیگر مرد (اندرو گارفیلد) را دریافت کرد. بهترین بازیگر مرد را اندرو گارفیلد به‌طور مشترک با مایکل کیتون برای فیلم مؤسس (The Founder) گرفت.

اما جایزه‌ی بهترین فیلم کمدی سال به فلورنس فاستر جنکینز(Florence Foster Jenkins) با بازی مریل استریپ رسید. این فیلم همچنین جایزه‌ی بهترین کارگردان اروپایی سال را هم برای استیون فریرز به همراه داشت. فیلم آتش در دریا (Fire at Sea) جایزه‌ی بهترین مستند و بهترین فیلم اروپایی سال را دریافت کرد.

جایزه‌ی بهترین فیلمنامه‌ی غیر‌اقتباسی به کنت لونرگان برای منچستر کنار دریا (Manchester by the Sea) رسید و بهترین طراحی‌صحنه و لباس را هم فیلم سکوت (Silence) دریافت کرد. در آخر هم تونی اردمن (Toni Erdmann) به عنوان بهترین فیلم خارجی زبان شناخته شد.

 

منبع: variety

 

(14)

The post «لا‌‌لا لند» بهترین فیلم و «اما استون» بهترین بازیگر زن جشنواره «کاپری» appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.