لوگوی «فصل نرگس» رونمایی شد | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

لوگوی «فصل نرگس» رونمایی شد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش فیلم‌نت نیوز به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، لوگو تایپ فیلم سینمایی فصل نرگس ساخته نگار آذربایجانی توسط سیروس سلیمی طراحی و در آستانه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر رونمایی شد.
فصل نرگس به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت یکی از آثار منتخب بخش سودای سیمرغ جشنواره سی و پنجم فیلم فجر است که این روزها آخرین مراحل فنی فیلم جهت ارائه نسخه نهایی به جشنواره را سپری می کند.
لوگوتایپ انگلیسی ، فارسی فصل نرگس توسط سیروس سلیمی ، طراح گرافیک، نقاش، خوشنویس، خواننده و نائب رئیس کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران / خانه سینما طراحی شده است.
سیروس سلیمی درباره چگونگی ارتباط محتوایی با فیلم اینگونه نوشته است: «در طی این سال‌ها که به طراحی گرافیک و نقاشی مشغولم، پوسترهای سینمایی بسیاری را طراحی کرده‌ام. بعضی‌شان را دوست دارم و برخی را بسیار دوست دارم و بعضی هم برایم به مثابه‌ی بوم نقاشی‌ام بوده‌اند. این علاقه بدون شک به خودِ فیلم و آنچه در پشتِ صحنه‌ی آن فیلم هست بازمی‌گردد. کارگردان، بازیگران، عوامل فنی و هنری، تهیه‌کننده و ….»
فصلِ نرگس از آن فیلم‌هاست، از آن‌ها که بشدت صمیمی، گرم و دلنشین‌اند با فیلمنامه‌ای بشدت انسان دوستانه و تاثیرگذار. امیدوارم حاصل و نتیجه‌ی برآمده ازاین تفکرو اندیشه‌ی سبزو انسانی، آن‌گونه که برای منِ خواستنی و دلنشین است، بر دلِ مخاطبِ آن نیز نشیند.
سیروس سلیمی، نائب رئیس کانون طراحان و مدیران تبلیغات سینمای ایران، طراح پوستر فیلم ملی محمد رسول ا… از طراحان چیره‌دست در این حرفه است که طراحی تمامی پوسترهای فیلم فصل نرگس نیز به عهده اوست.
در خبر بعدی دومین پوستری که او برای فیلم فصل نرگس طراحی کرده است رونمایی خواهد شد.
فصل نرگس، دی ماه ١٣٩۴ در منطقه غرب تهران کلید خورد و اواخر بهمن ماه همان سال به فیلمبرداری خود پایان داد و بلافاصله وارد مراحل پس از تولید شد و این روزها مواد تبلیغاتی فیلم توسط سیروس سلیمی ( طراح پوستر) و حسن ایوبی ( طراح آنونس و تیزر) در حال طراحی و آماده‌سازی است.
عزیز محسنی نیز طراحی تیتراژ فیلم را بر عهده دارد.
اولین رونمایی از فیلم فصل نرگس به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه‌کنندگی سحر صباغ‌سرشت با سرمایه‌گذاری حمیدرضا عارف در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر خواهد بود.

(3)

The post لوگوی «فصل نرگس» رونمایی شد appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.