نامزدهای هفتادمین بفتا اعلام شدند | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

نامزدهای هفتادمین بفتا اعلام شدند

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم‌نت نیوز: به نظر می‌رسد سیر موفقیت‌های دمین شزل، این کارگردان جوان و با استعداد  و فیلم موزیکال‌اش حالا حالا‌ها ادامه داشته باشد. بعد از گرفتن 7 گلدن گلوب و شکستن رکورد این مراسم، حالا با اعلام نامزدهای آکادمی فیلم و تلویزیون بریتانیا (بفتا) به نظر می‌رسد قرار است شزل و فیلمش رکوردهای بیشتری را جا‌به‌‌جا کند. لالا لند  در رشته‌های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمبرداری، بهترین فیلمنامه، بهترین بازیگر نقش اول مرد و زن، بهترین موسیقی متن، بهترین تدوین، بهترین صداگذاری، بهترین طراحی لباس و بهترین طراحی صحنه نامزد شده است و با 11 نامزدی پیشتاز این دوره از جوایز بفتاست.

در رتبه‌ی بعدی، فیلم علمی خیالی دنیس ویله‌نو یعنی رسیدن(Arrival) و فیلم تام فورد حیوانات شب‌زی(Nocturnal Animals) هرکدام با 9 نامزدی قرار دارند. رسیدن در رشته‌های بهترین فیلم، بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر نقش اول زن (ایمی آدامز)، بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی، بهترین فیلمبرداری، بهترین جلوه‌های ویژه، بهترین موسیقی متن و بهترین تدوین و صداگذاری کاندید شده است. فیلم دنیس ویله‌نو از زمان اکرانش در جشنواره‌ی ونیز تا الان حضورهای موفقی در فصل جوایز داشته و به فروش قابل قبولی هم دست پیدا کرده است. حیوانات شب‌زی هم در رشته‌های بهترین بازیگر نقش اول و مکمل مرد، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمبرداری، بهترین موسیقی متن، بهترین فیلمنامه‌ی اقتباسی، بهترین تدوین، بهترین چهره‌پردازی و بهترین طراحی صحنه نامزد شده است.

جوایز بفتا تغییراتی هم در قوانین خود اعمال کرده است و امسال شاهد افزایش تعداد نامزدهای بخش انیمیشن هستیم. کوبو و دو تار، در جست و جوی دوری، موانا و زوتوپیا در این بخش به رقابت خواهند پرداخت.

در بخش فیلم‌های خارجی زبان اما فروشنده‌ی اصغر فرهادی بعد از ناکامی در گلدن گلوب، از رسیدن به نامزدهای نهایی بفتا هم جا ماند تا شانس این فیلم برای حضور در مراسم اسکار کمتر از قبل شود.

70 امین دوره‌ی بفتا 12 ام فوریه با اجرای استیون فرای برگزار خواهد شد.

(15)

The post نامزدهای هفتادمین بفتا اعلام شدند appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.