نویسنده‌ی کتاب‌های «بازی تاج و تخت» از زمان انتشار جلد ششم خبر داد | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

نویسنده‌ی کتاب‌های «بازی تاج و تخت» از زمان انتشار جلد ششم خبر داد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم‌نت نیوز؛ آخرین کتابی که از مجموعه‌ی پرفروش نغمه‌ای از یخ و آتش منتشر شد رقصی با اژدهایان (A Dance with Dragons) نام داشت که در سال 2011 به بازار آمد. از آن زمان تا کنون، جرج آر.آر مارتین نویسنده‌ی این مجموعه خبرهای ضد و نقیضی درباره‌ی زمان انتشار جلد ششم که بادهای زمستان (The Winds of Winter) نام دارد ارائه می‌داد. حالا اما انتظار هواداران این کتاب به سر آمده است. سریال بازی تاج و تخت که براساس این مجموعه رمان‌ها ساخته می‌شود، با پایان فصل ششم خود حتی از منبع اقتباسش هم جلو زد و داستان را به جاهایی رساند که خوانندگان کتاب هنوز نرسیده‌اند، و شش سال زمان کمی برای انتظار نیست.

اما مارتین به تازگی در صفحه‌ی لیو جورنال خود پستی منتشر کرده است که خبرهای خوبی برای طرفداران این کتاب به همراه دارد. او نوشته است: «هنوز نوشتن کتاب تمام نشده است. داستان پیشرفت‌هایی کرده، ولی نه آنقدری که سال گذشته انتظارش را داشتم. ولی احتمال می‌دهم امسال دیگر تمامش کنم.»

با اینکه سریال بازی تاج و تخت براساس کتاب‌های مارتین ساخته می‌شود، تا الان شاهد تفاوت‌هایی هم نسبت به دو روایت داستانی بوده‌ایم. برای مثال شخصیت‌هایی در سریال کشته شده‌اند که در کتاب هنوز زنده هستند، و برعکس.

اولین جلد از مجموعه‌ کتاب نغمه‌ای از یخ و آتش در سال 1996 و با عنوان بازی تاج و تخت (A Game of Thrones) منتشر شد و بازخوردهای مثبت فراوانی به دست آورد. دنباله‌های آن با نام‌های نبرد پادشاهان (A Clash of Kings)، طوفان شمشیرها (A Storm of Swords)، ضیافتی برای کلاغ‌ها (A Feast for Crows) و رقصی با اژدهایان  از سال‌های 1998 تا 2011 منتشر شدند. این مجموعه رمان تا به حال بیش از 60 میلیون نسخه در جهان فروش داشته و به 45 زبان مختلف ترجمه شده است.

منبع: slashfilm

(9)

The post نویسنده‌ی کتاب‌های «بازی تاج و تخت» از زمان انتشار جلد ششم خبر داد appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.