وودی هارلسون به دنیای جنگ‌های ستاره‌ای می‌آید | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

وودی هارلسون به دنیای جنگ‌های ستاره‌ای می‌آید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم‌نت نیوز؛ اوایل همین ماه بود که خبر حضور امیلیا کلارک، ستاره‌ی سریال بازی تاج و تخت در فیلم هان سولو منتشر شد. حالا به نظر می‌رسد قرار است وودی هارلسون، بازیگر فصل اول سریال کارآگاه حقیقی(True Detective) هم به این فیلم اضافه شود و نقش مربی هان سولو را ایفا کند. هارلسون پیش از این در مجموعه فیلم‌های Hunger Games نقش مربی کتنس اوردین (جنیفر لارنس) را بازی کرده بود. وودی هارلسون امسال هم مانند سال گذشته فعال بوده است. در فیلم قصر شیشه‌ای (The Glass Castle) مقابل بری لارسون بازی کرده  و در فیلم جنگ سیاره‌ی میمون‌ها (War of the Planet of the Apes) که از فیلم‌های کنجکاوی برانگیز و مهم  2017  است هم نقش ضد قهرمان اصلی فیلم را ایفا می‌کند.

هان سولو که در قالب مجموعه‌ی فرعی دنیای جنگ‌های ستاره‌ای ساخته خواهد شد مانند روگ وان (Rogue One)،  در زمان پیش از جنگ‌های ستاره‌ای: امیدی تازه (Star Wars: A New Hope) رواین می‌شود.کتلین کندی و آلیسون شیرمور تهیه‌کننده‌های هان سولو هستند و طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است ۲۵ می ۲۰۱۸ اکران شود.

اولین فیلم مجموعه‌ی فرعی داستان جنگ‌های ستاره‌ای (Star Wars Story)، روگ وان است که از دسامبر ۲۰۱۶ اکران شده است و یکی دیگر از فیلم‌های این مجموعه‌ی فرعی است.  موفقیت روگ وان انتظارها را از فیلم‌های بعدی این مجموعه بالا برده است. چون هم نقدها و نظرهای مثبتی جلب کرده است و هم تا‌به‌حال توانسته به فروش جهانی ۸۰۰ میلیون دلاری دست پیدا کند. اتفاقی که باید منتظر ماند و دید نصیب هان سولو با بازیگران ستاره‌اش خواهد شد یا نه.

منبع: variety

(2)

The post وودی هارلسون به دنیای جنگ‌های ستاره‌ای می‌آید appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.