«ویلم دفو» کارآگاه اقتباس تازه‌ی رمان آگاتا کریستی | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

«ویلم دفو» کارآگاه اقتباس تازه‌ی رمان آگاتا کریستی

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم‌نت نیوز؛ کنت برانا بعد از ساخت فیلم‌هایی چون ثور  و سیندرلا، سراغ ساخت داستانی معمایی و پلیسی رفته و این بار یکی از رمان‌های مشهور آگاتا کریستی را دستمایه‌ی خود قرار داده است.

 قتل در قطار سریع‌السیر شرقی اقتباسی است از رمانی نوشته‌ی آگاتا کریستی که در سال 1934 منتشر شد و تا به حال اقتباس‌های متعددی از آن در سینما و تلویزیون ساخته شده است. داستان این رمان درباره‌ی افشا شدن راز قتلی است که در یک قطار سریع‌السیر به وقوع می‌پیوندد. کارآگاه معروف و تیزبین، هرکول پوآرو‌(که خود کنت برانا نقشش را ایفا خواهد کرد) بعد از وقوع قتل به این شک می‌برد که تعدادی از مسافرین قطار انگیزه‌هایی برای کشتن مقتول (رچت) با بازی جانی دپ دارند. در این فیلم ویلم دفو در نقش گرارد هردمن، کارآگاه مخفی بازی خواهد کرد.

همراه با ویلم دفو بازیگران دیگری چون جودی دنچ، درک جاکوبی، میشل فایفر، پنه لوپه کروز، دیزی رایدلی، لزلی ادوم، مایکل پنا، جاش گاد و لوسی بوینتون هم در این اقتباس جدید بازی خواهند کرد.

جودی دنچ در نقش خانم هابارد، مسافر تند زبان و رک‌گوی قطار بازی می‌کند و لزلی ادوم در نقش دکتر آربوتنات، که از کاراکترهای کتاب نیست ظاهر می‌شود. دیزی رایدلی، ستاره‌ی جنگ‌های ستاره‌ای: نیرو بر می‌خیزدهم  در نقش مری دبنام ظاهر خواهد شد،  شخصیتی که به دکتر آربوتنات علاقه مند است.

پیش از این، سیدنی لومت هم در سال 1974 اقتباسی از این رمان ساخت که از لحاظ تعداد بازیگران ستاره دست کمی از فیلم کنت برانا نداشت، با یک نقش‌آفرینی خیره‌کننده از آلبرت فینی در نقش پوآرو.  کنت برانا که تا امروز تجربه‌های موفقی در کارگردانی ژانر تریلر داشته ، درباره‌ی تصمیمش برای بازسازی فیلم سیدنی لومت می‌گوید: «ما می‌خواهیم این فیلم را در مقیاس باشکوهی بسازیم، چیزی که یکی از انگیزه‌های اصلی من برای بازسازی بود. سفری که در این فیلم طی می‌کنیم، ماجرایی در نیمه‌های شب و در قطاری که زیر سایه‌ی قتل و آشوب قرار گرفته است؛ ایده‌ی واقعا جذابی بود.»

کنت برانا به تازگی در جدیدترین فیلم کریستوفر نولان دانکرک(Dunkirk)هم بازی کرده است که امسال اکران خواهد شد.قتل در قطار سریع‌السیر شرقی 22 ام نوامبر به سینماها می‌آید.

منبع: slashfilm

(1)

The post «ویلم دفو» کارآگاه اقتباس تازه‌ی رمان آگاتا کریستی appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.