کریستن دانست بار دیگر به تلویزیون می‌آید | دانلود فیلم با لینک مستقیم
...

کریستن دانست بار دیگر به تلویزیون می‌آید

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

فیلم‌نت‌نیوز؛ شبکه‌ی amc که بیشتر به خاطر سریال‌هایی مثل برکینگ بد و مردگان متحرک شناخته شده است، به تازگی کار روی سریالی تحت عنوان در باب خدا شدن در فلوریدای مرکزی (On Becoming A God In Central Florida) آغاز کرده است که داستانش در دهه‌ی 90 می‌گذرد و قرار است کریستن دانست در آن بازی کند و جزو تهیه‌کننده‌ها هم باشد. یورگوس لانتی‌موس (کارگردان فیلم خرچنگ/The Lobster) برای کارگردانی این سریال انتخاب شده است و جرج کلونی و گرنت هسلُو هم از تهیه کنندگان آن خواهند بود.

این سریال که رابرت فونکه و مت لاتسکی فیلمنامه‌ی آن را بر اساس فیلمنامه‌ای قدیمی از خودشان نوشته‌اند، یک کمدی سیاه است درباره‌ی فرهنگ اقتصاد آزاد و تلاش خستگی‌ناپذیر یک زن (دانست) برای دستیابی به رویای آمریکایی در سال‌های دهه‌ی 90. زنی که به تازگی بیوه شده و سرمایه‌ای هم ندارد و مجبور است با نیرنگ و دروغ و نقشه‌های متعدد، راهش را به رده‌های بالای یک شرکت چند ملیتی باز کند. همان شرکتی که زندگی‌اش را نابود کرده است.

فانکه و لاتسکی و کریستن دانست به همراه دو تهیه کننده‌ی اسکار گرفته یعنی جرج کلونی و هسلُو این سریال را تهیه می‌کنند. سریال در مراحل اولیه است و هنوز بازیگران دیگری برای آن مشخص نشده. کریستن دانست پیش از این در فصل دوم سریال فارگو بازی کرده بود که به خاطرش نامزدی گولدن گلوب و امی هم دریافت کرد. جدیدترین فیلم او چهره‌های پشت پرده (Hidden Figures) این هفته اکرانش را آغاز کرده است و به تازگی بازی در فیلم جدید سوفیا کاپولا فریب خورده (The Beguiled) را به پایان رساند.

یورگوس لانتی‌موس، کارگردان یونانی تبار که با ساخت  خرچنگ موفقیت‌های زیادی را در جشنواره‌های مختلف کسب کرد، به تازگی فیلمی ساخته است با نام کشتن گوزن مقدس (The Killing of a Sacred Deer) که تریلری روانشاسانه است و در آن مجدداً با کالین فارل همکاری کرده است.

منبع: deadline

(1)

The post کریستن دانست بار دیگر به تلویزیون می‌آید appeared first on .
...

ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.